![Το πιο κοντινό σε άθληση που κάνω είναι ότι τρώω σαν πρωταθλητής Το πιο κοντινό σε άθληση που κάνω είναι ότι τρώω σαν πρωταθλητής](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/11/201511121750406821.jpg)
ΑθλοπαιδιέςΠερί ορέξεως...
![Το πιο κοντινό σε άθληση που κάνω είναι ότι τρώω σαν πρωταθλητής Το πιο κοντινό σε άθληση που κάνω είναι ότι τρώω σαν πρωταθλητής](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/11/201511121750406821.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Διαβάζω ότι ο Μίλτος Τεντόγλου θα παραχωρήσει τη θέση του σημαιοφόρου της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι στον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Και αυτό είναι ό,τι πρέπει να γνωρίζει κανείς για το πόσο σπουδαίος άνθρωπος είναι ο Μίλτος
-
Οι πραγματικά ρομαντικοί, δεν περιμένουν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, τρώνε σοκολατάκια όλο το χρόνο
-
Η ήττα σε ένα άθλημα δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να μιλάει εκ μέρους σου ο Κούγιας
-
Αυτές τις μέρες, το κορμί μου το φιδίσιο, έφαγε ένα βόδι ίσιο
-
Βρέθηκα με κάτι ξαδέρφια μου μετά από χρόνια, ο ένας πήγε στην Ινδία, γνώριζε έναν γκουρού και ανακάλυψε τον εαυτό του, ο άλλος πήγε στο Άγιο Όρος και ανακάλυψε το νόημα της ζωής. Εγώ τους λέω πήγα στην ταβέρνα, παρήγγειλα 2 κιλά παϊδάκια και ανακάλυψα ότι μπορώ να φάω κι άλλα
-
Έχω κλάψει ήδη και για τα κιλά που θα πάρω τα Χριστούγεννα του 2026