![Ήρθε η εποχή που δεν βρίσκεις να παρκάρεις γύρω από Τζάμπο Ήρθε η εποχή που δεν βρίσκεις να παρκάρεις γύρω από Τζάμπο](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2018/03/201803291943344340.jpg)
Auto moto & γαμώτο
![Ήρθε η εποχή που δεν βρίσκεις να παρκάρεις γύρω από Τζάμπο Ήρθε η εποχή που δεν βρίσκεις να παρκάρεις γύρω από Τζάμπο](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2018/03/201803291943344340.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Είμαστε σίγουροι ότι όλοι αυτοί που κυκλοφορούν στον δρόμο, έχουν δίπλωμα; Γιατί δεν τους φαίνεται
-
Ψάχνω να παρκάρω. Βλέπω έναν κύριο μέσα στο παρκαρισμένο αμάξι του. «Θα φύγετε;» ρωτάω. «Ναι τώρα» μου απαντάει. Και ανοίγει την πόρτα, βγαίνει και φεύγει.
-
-Είσαι καλός οδηγός με τη μηχανή; -Πάρα πολύ καλός -Οδηγείς προσεκτικά; -Από το πεζοδρόμιο πάντα
-
Συνελήφθη 75χρονος που οδηγούσε ανάποδα από την Βασ. Σοφίας, την Αττική Οδό, μέχρι και την Παλλήνη. Του αφαιρέθηκε το δίπλωμα για 3 χρόνια. Στα 78 του, θα οδηγεί υπέροχα
-
Αν κρίνω από την κίνηση στους δρόμους, όχι μόνο γυρίσατε όλοι, αλλά φέρατε μαζί σας κι άλλους
-
Ευτυχώς στην Ελλάδα που μαθαίνουμε από μικροί αγγλικά και μπορούμε να δώσουμε σαφείς οδηγίες στους τουρίστες. Σταμάτησε ο Βούλγαρος στο φανάρι, κατέβασε ο άλλος το παράθυρο και φώναζε «Orange no stop, αϊντεεεεεεεεε»