![Αυτές τις δύσκολες μέρες ας δείξουμε όλοι λίγη συμπόνοια στους συνανθρώπους μας που πάνε για μπάνιο με τη γυναίκα τους, την αδερφή της, την πεθερά τους, τη μάνα τους, έξι παιδιά, δύο ψυγειάκια, τρεις ομπρέλες, τέσσερις ψάθες και οχτώ τάπερ με κεφτεδάκια Αυτές τις δύσκολες μέρες ας δείξουμε όλοι λίγη συμπόνοια στους συνανθρώπους μας που πάνε για μπάνιο με τη γυναίκα τους, την αδερφή της, την πεθερά τους, τη μάνα τους, έξι παιδιά, δύο ψυγειάκια, τρεις ομπρέλες, τέσσερις ψάθες και οχτώ τάπερ με κεφτεδάκια](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2018/07/201807081940532934.jpg)
Οικογενειακές ιστορίες
![Αυτές τις δύσκολες μέρες ας δείξουμε όλοι λίγη συμπόνοια στους συνανθρώπους μας που πάνε για μπάνιο με τη γυναίκα τους, την αδερφή της, την πεθερά τους, τη μάνα τους, έξι παιδιά, δύο ψυγειάκια, τρεις ομπρέλες, τέσσερις ψάθες και οχτώ τάπερ με κεφτεδάκια Αυτές τις δύσκολες μέρες ας δείξουμε όλοι λίγη συμπόνοια στους συνανθρώπους μας που πάνε για μπάνιο με τη γυναίκα τους, την αδερφή της, την πεθερά τους, τη μάνα τους, έξι παιδιά, δύο ψυγειάκια, τρεις ομπρέλες, τέσσερις ψάθες και οχτώ τάπερ με κεφτεδάκια](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2018/07/201807081940532934.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Κυνηγάνε τώρα οι μάνες τα παιδιά να φάνε υγιεινό σνακ με αβοκάντο και γκοτζιμπέρι κι εμάς μας πετούσαν από το μπαλκόνι γωνία ψωμί με βιτάμ και μερέντα τυλιγμένο σε πολυμπάγκ
-
Πάντως η γιαγιά μου την κακοκαιρία την λέει χειμώνα
-
Δοκιμάζω τα καινούργια μου ρούχα να τα δείξω στη μάνα μου, ωραία σου πάνε πολύ μου λέει και μιας που ντύθηκες πήγαινε και τα σκουπίδια
-
Είπα στην κόρη μου ότι αν έχει τον μεγαλύτερο βαθμό τετραμήνου στην τάξη της, θα της κάνω ένα πολύ καλό δώρο. Θέλεις να μου πάρεις δώρο αν έχω τις πιο πολλές απουσίες απ΄ο όλους, μου λέει. ΚΥΡΙΑΚΑΡΑ
-
Λέω στη γυναίκα μου, με φλερτάρει μια συνάδελφος τι να κάνω και μου απαντάει, να είσαι απλά ο εαυτός σου και θα κόψει λάσπη μόνη της
-
Βρέθηκα με κάτι ξαδέρφια μου μετά από χρόνια, ο ένας πήγε στην Ινδία, γνώριζε έναν γκουρού και ανακάλυψε τον εαυτό του, ο άλλος πήγε στο Άγιο Όρος και ανακάλυψε το νόημα της ζωής. Εγώ τους λέω πήγα στην ταβέρνα, παρήγγειλα 2 κιλά παϊδάκια και ανακάλυψα ότι μπορώ να φάω κι άλλα