![Έκοψα παντζάρια για σαλάτα , άφησα το μαχαίρι στο τραπέζι του σαλονιού και περιμένω τη διαχειρίστρια να έρθει για τα κοινόχρηστα Έκοψα παντζάρια για σαλάτα , άφησα το μαχαίρι στο τραπέζι του σαλονιού και περιμένω τη διαχειρίστρια να έρθει για τα κοινόχρηστα](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/11/201511212115562086.jpg)
Χίλιοι καλοί χρωστάμε
![Έκοψα παντζάρια για σαλάτα , άφησα το μαχαίρι στο τραπέζι του σαλονιού και περιμένω τη διαχειρίστρια να έρθει για τα κοινόχρηστα Έκοψα παντζάρια για σαλάτα , άφησα το μαχαίρι στο τραπέζι του σαλονιού και περιμένω τη διαχειρίστρια να έρθει για τα κοινόχρηστα](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/11/201511212115562086.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Συγγνώμη, αλλά για να την βγάλω στο κατάστρωμα ενός πλοίου 8-10 ώρες για να πάω σε ένα νησί, πρέπει να με πληρώσετε, όχι να σας πληρώσω
-
45% λένε θα είναι η αύξηση τον Ιούνιο στα πράσινα τιμολόγια ρεύματος και διάβασα ότι ευθύνεται η αφρικανική σκόνη. Σε λίγο θα ευθύνονται και οι εξωγήινοι, γιατί σε ούφο απευθύνονται
-
Η Ελλάδα παίζει να είναι η μόνη χώρα που κατουράει ένα καγκουρό στην Αυστραλία και ανεβαίνει η τιμή της γραβιέρας Νάξου
-
Εχουμε 40 ευρώ για να περάσουμε μέχρι 15 Απριλίου. Οκ, θα ξαπλώσουμε στο κρεβάτι για λίγες μέρες σαν τη Γιόκο Όνο και τον Λένον. Μπορεί να γράψω και κάνα στίχο, δε ξέρω θα δω
-
150 ευρώ μια κρέμα ημέρας. Άστο, θα βγαίνω τη νύχτα έξω
-
Θα μας κρατάνε κάθε μήνα από τον μισθό για περίθαλψη κι όταν τελικά την χρειαστούμε, θα πληρώνουμε δυο χιλιάρικα. Μεγάλη επιτυχία, να τους ξαναπροτιμήσετε