Έκατσα να πιω καφέ μόνη. Τέλεια πέρασα και με τις τέσσερις προσωπικότητές μου @gogomoka1 Πως μι το'πες; @gogomoka1 Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Δεν πειράζει ρε Μπάιντεν που αποκάλεσες τον Ζελένσκι Πρόεδρο Πούτιν, εδώ ο Ρος στα Φιλαράκια παντρευόταν την Έμιλι αλλά την αποκάλεσε Ρέιτσελ μπροστά σε όλους. Συμβαίνουν αυτά στα λάιβ
Θα πεθάνουμε και δε θα μάθουμε ποιοι αγοράζουν τα μπροστά μπροστά γάλατα και γιαούρτια από τα ψυγεία των σούπερ μάρκετ
Ζήνα μου, τα χρόνια που εσύ σπούδαζες, δεν είχες να φας χάμπουργκερ γιατί στην Ελλάδα τότε υπήρχε μόνο μπομπότα
Ο άλλος θα χρειαστεί λέει, ψυχανάλυση για να μάθει τους λόγους που τον κάνουν να δέρνει γυναίκες και να τις στέλνει στο νοσοκομείο. Γιατί είσαι σκουπίδι κύριε
Ο Λύτρας αφέθηκε ελεύθερος γιατί δεν θεωρείται ύποπτος τέλεσης νέων αδικημάτων. Θα ξανακάνει τα παλιά.