Είμαστε στην εποχή που η παντρεμένη ανεβάζει φωτογραφία με τον σύζυγο, για να ζηλέψει ο γκόμενος @MarizaSpan Αντρες vs Γυναίκες, Οικογενειακές ιστορίες @MarizaSpan Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Κυνηγάνε τώρα οι μάνες τα παιδιά να φάνε υγιεινό σνακ με αβοκάντο και γκοτζιμπέρι κι εμάς μας πετούσαν από το μπαλκόνι γωνία ψωμί με βιτάμ και μερέντα τυλιγμένο σε πολυμπάγκ
Ωραία χέρια έχεις λέω στην άλλη, τι φαντάζεσαι να πιάνουν με ρωτάει, ένα ταψί παστίτσιο και να το βγάζουν από το φούρνο της λέω, άμα το έχεις το σεξουαλικό μέσα σου, φαίνεται παιδιά
Δοκιμάζω τα καινούργια μου ρούχα να τα δείξω στη μάνα μου, ωραία σου πάνε πολύ μου λέει και μιας που ντύθηκες πήγαινε και τα σκουπίδια
Είπα στην κόρη μου ότι αν έχει τον μεγαλύτερο βαθμό τετραμήνου στην τάξη της, θα της κάνω ένα πολύ καλό δώρο. Θέλεις να μου πάρεις δώρο αν έχω τις πιο πολλές απουσίες απ΄ο όλους, μου λέει. ΚΥΡΙΑΚΑΡΑ