Θέλω να του στείλω «π@πάρα γ@μιέσαι» αλλά λόγω των ημερών τελικά θα στείλω «π@πάρα γ@μιέσαι και χρόνια πολλά» @Ioanna_Kg Νεύρα @Ioanna_Kg Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Ο άλλος θα χρειαστεί λέει, ψυχανάλυση για να μάθει τους λόγους που τον κάνουν να δέρνει γυναίκες και να τις στέλνει στο νοσοκομείο. Γιατί είσαι σκουπίδι κύριε
Πρώτα αφήνουμε τους άλλους να εξηγήσουν και την δική τους εκδοχή και μετά ξεκινάμε τα σιχτιρίσματα, όμορφα και πολιτισμένα