Δεν άρεσε πολύ στη μάνα μου το δώρο που της πήρα, αλλά δεν ήθελε να το δείξει κιόλας, οπότε το πήρε, με φίλησε και μου είπε «Δεν χρειαζόταν βρε παιδάκι μου να χαλάσεις τα λεφτά σου σε αηδίες» @Mr_Petemy Οικογενειακές ιστορίες @Mr_Petemy Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Κυνηγάνε τώρα οι μάνες τα παιδιά να φάνε υγιεινό σνακ με αβοκάντο και γκοτζιμπέρι κι εμάς μας πετούσαν από το μπαλκόνι γωνία ψωμί με βιτάμ και μερέντα τυλιγμένο σε πολυμπάγκ
Δοκιμάζω τα καινούργια μου ρούχα να τα δείξω στη μάνα μου, ωραία σου πάνε πολύ μου λέει και μιας που ντύθηκες πήγαινε και τα σκουπίδια
Είπα στην κόρη μου ότι αν έχει τον μεγαλύτερο βαθμό τετραμήνου στην τάξη της, θα της κάνω ένα πολύ καλό δώρο. Θέλεις να μου πάρεις δώρο αν έχω τις πιο πολλές απουσίες απ΄ο όλους, μου λέει. ΚΥΡΙΑΚΑΡΑ
Λέω στη γυναίκα μου, με φλερτάρει μια συνάδελφος τι να κάνω και μου απαντάει, να είσαι απλά ο εαυτός σου και θα κόψει λάσπη μόνη της
Βρέθηκα με κάτι ξαδέρφια μου μετά από χρόνια, ο ένας πήγε στην Ινδία, γνώριζε έναν γκουρού και ανακάλυψε τον εαυτό του, ο άλλος πήγε στο Άγιο Όρος και ανακάλυψε το νόημα της ζωής. Εγώ τους λέω πήγα στην ταβέρνα, παρήγγειλα 2 κιλά παϊδάκια και ανακάλυψα ότι μπορώ να φάω κι άλλα