Τόσες μέρες κλεισμένη εδώ μέσα, κατάλαβα ότι τελικά το πρόβλημα δεν ήταν ότι δεν προλάβαινα να κάνω δουλειές, δεν ήθελα @soko_soko_ Τραβάνε το κανάλι μόνοι... χωρίς κατηγορία @soko_soko_ Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
…κι όπως έχει πει ο διαχρονικός ο Βέγγος «Πώς γίνεται αυτοί που έχουν άδικο, να έχουν πάντα τον νόμο με το μέρος τους;»
Οι συμπεριφορές στα σόσιαλ μπορεί να μη δείχνουν την πραγματικότητα ενός ανθρώπου έξω από αυτά, αποκαλύπτουν όμως σίγουρα το ποιόν και την παιδεία του
Εν τω μεταξύ με προβληματίζει το γεγονός ότι ενώ οι μεγάλοι άνθρωποι είναι μαθημένοι και έχουν σκληραγωγηθεί να βγαίνουν να σώσουν κόσμο, εμείς οι νέες γενιές είμαστε εντελώς ανίκανοι με ένα κινητό στο χέρι μόνο καταγραφή. Πώς θα τη βγάλουμε δεν ξέρω
Νιώθετε κι εσείς ότι τα καλοκαίρια πριν από 15-20 χρόνια, ήταν πολύ πιο ανέμελα και πιο πολύ «καλοκαίρια»;