Ενός λεπτού σιγή για τους χιλιάδες αθλητές που χάνει από σήμερα η χώρα με την κατάργηση του 13033 @mgrigorakis Αθλοπαιδιές, Πως μι το'πες; @mgrigorakis Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Δεν πειράζει ρε Μπάιντεν που αποκάλεσες τον Ζελένσκι Πρόεδρο Πούτιν, εδώ ο Ρος στα Φιλαράκια παντρευόταν την Έμιλι αλλά την αποκάλεσε Ρέιτσελ μπροστά σε όλους. Συμβαίνουν αυτά στα λάιβ
Θα πεθάνουμε και δε θα μάθουμε ποιοι αγοράζουν τα μπροστά μπροστά γάλατα και γιαούρτια από τα ψυγεία των σούπερ μάρκετ
Διαβάζω ότι ο Μίλτος Τεντόγλου θα παραχωρήσει τη θέση του σημαιοφόρου της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι στον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Και αυτό είναι ό,τι πρέπει να γνωρίζει κανείς για το πόσο σπουδαίος άνθρωπος είναι ο Μίλτος
Ζήνα μου, τα χρόνια που εσύ σπούδαζες, δεν είχες να φας χάμπουργκερ γιατί στην Ελλάδα τότε υπήρχε μόνο μπομπότα
Ο άλλος θα χρειαστεί λέει, ψυχανάλυση για να μάθει τους λόγους που τον κάνουν να δέρνει γυναίκες και να τις στέλνει στο νοσοκομείο. Γιατί είσαι σκουπίδι κύριε