Μη μας πρήζετε με τη μάσκα παίδες. Φορέστε την τα 10′ που μπαίνετε στο σούπερ μάρκετ και στα υπόλοιπα μαγαζιά και κάντε κάνα ντιμπέιτ για τίποτα πιο σοβαρό. Το κουράσατε Νεύρα Νεύρα Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Ο άλλος θα χρειαστεί λέει, ψυχανάλυση για να μάθει τους λόγους που τον κάνουν να δέρνει γυναίκες και να τις στέλνει στο νοσοκομείο. Γιατί είσαι σκουπίδι κύριε
Πρώτα αφήνουμε τους άλλους να εξηγήσουν και την δική τους εκδοχή και μετά ξεκινάμε τα σιχτιρίσματα, όμορφα και πολιτισμένα