Η άλλη ρωτάει αν προτιμάω το μπρόκολο ή τα φασολάκια, ΠΡΟΤΙΜΑΩ ΝΑ ΒΓΩ ΕΞΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΕΥΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΦΑΩ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΛΑΤΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ Περί ορέξεως... Περί ορέξεως… Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Οι πραγματικά ρομαντικοί, δεν περιμένουν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, τρώνε σοκολατάκια όλο το χρόνο
Βρέθηκα με κάτι ξαδέρφια μου μετά από χρόνια, ο ένας πήγε στην Ινδία, γνώριζε έναν γκουρού και ανακάλυψε τον εαυτό του, ο άλλος πήγε στο Άγιο Όρος και ανακάλυψε το νόημα της ζωής. Εγώ τους λέω πήγα στην ταβέρνα, παρήγγειλα 2 κιλά παϊδάκια και ανακάλυψα ότι μπορώ να φάω κι άλλα
«Περίπου 800 θερμίδες περιέχει ένα πιτόγυρο» λέει. Δεν έχει θερμίδες το πιτόγυρο βρε ιερόσυλοι, 800 γραμμάρια σοφίας είναι