«2015. Η χρονιά σας σε ανασκόπηση» λέει το fb. Κύριε Ζούκερμπεργκ, για εμάς στην Ελλάδα πιο ταιριαστό είναι το «Η χρονιά σας σε κολονοσκόπηση» @MikeKontos Greece μαδιάμ, Ιντερνέτια, τηλέφωνα, εφημερίδες & συναφή συμπράγκαλα @MikeKontos Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Μην αγχώνεστε παιδιά με το πυρηνικό εργοστάσιο, τους πήρε 40 χρόνια να φτιάξουν το μετρό στη Θεσσαλονίκη, λεφτά από μελέτες θέλουν να φάνε, πρώτα θα μπει το free wifi του Σαμαρά, μετά θα γίνει η διαστημική πύλη στην Καλαμάτα και μετά αυτό
Ο Λύτρας αφέθηκε ελεύθερος γιατί δεν θεωρείται ύποπτος τέλεσης νέων αδικημάτων. Θα ξανακάνει τα παλιά.
Το παράξενο δεν είναι ότι υπάλληλος του Δήμου Μετεώρων έλειπε 13 χρόνια από την εργασία του. Το παράξενο είναι ότι γύρισε