![Έρευνα δείχνει ότι ένα ποτήρι κόκκινο κρασί ισοδυναμεί με μία ώρα στο γυμναστήριο. Τελικά δεν ήπια τα Χριστούγεννα, γυμνάστηκα λιγάκι παραπάνω Έρευνα δείχνει ότι ένα ποτήρι κόκκινο κρασί ισοδυναμεί με μία ώρα στο γυμναστήριο. Τελικά δεν ήπια τα Χριστούγεννα, γυμνάστηκα λιγάκι παραπάνω](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/12/201512280202047767.jpg)
ΑθλοπαιδιέςΠερί ορέξεως...
![Έρευνα δείχνει ότι ένα ποτήρι κόκκινο κρασί ισοδυναμεί με μία ώρα στο γυμναστήριο. Τελικά δεν ήπια τα Χριστούγεννα, γυμνάστηκα λιγάκι παραπάνω Έρευνα δείχνει ότι ένα ποτήρι κόκκινο κρασί ισοδυναμεί με μία ώρα στο γυμναστήριο. Τελικά δεν ήπια τα Χριστούγεννα, γυμνάστηκα λιγάκι παραπάνω](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/12/201512280202047767.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Διαβάζω ότι ο Μίλτος Τεντόγλου θα παραχωρήσει τη θέση του σημαιοφόρου της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι στον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Και αυτό είναι ό,τι πρέπει να γνωρίζει κανείς για το πόσο σπουδαίος άνθρωπος είναι ο Μίλτος
-
Οι πραγματικά ρομαντικοί, δεν περιμένουν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, τρώνε σοκολατάκια όλο το χρόνο
-
Η ήττα σε ένα άθλημα δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να μιλάει εκ μέρους σου ο Κούγιας
-
Αυτές τις μέρες, το κορμί μου το φιδίσιο, έφαγε ένα βόδι ίσιο
-
Βρέθηκα με κάτι ξαδέρφια μου μετά από χρόνια, ο ένας πήγε στην Ινδία, γνώριζε έναν γκουρού και ανακάλυψε τον εαυτό του, ο άλλος πήγε στο Άγιο Όρος και ανακάλυψε το νόημα της ζωής. Εγώ τους λέω πήγα στην ταβέρνα, παρήγγειλα 2 κιλά παϊδάκια και ανακάλυψα ότι μπορώ να φάω κι άλλα
-
Έχω κλάψει ήδη και για τα κιλά που θα πάρω τα Χριστούγεννα του 2026