Με 2 λόγια τι συνέβη με το μπουρδ#λο που λέγεται ΕΡΤ. Σε κάθε μεγάλη διοργάνωση η ΕΡΤ πληρώνει επιπλέον για να έχει ανά πάσα στιγμή πλάνα των αθλητών μας. Φέτος τα τσιγκουνεύτηκαν και έτσι καταλήξαμε ότι για όλα φταίει η Ιαπωνία. Που και να μην ήξερες τι συνέβη και να σου λέγανε λοιπόν, παίχτηκε μ@λακία, από τη μια είναι η Ελλάδα και από την άλλη η Ιαπωνία, ποιος φταίει; Σιγά μην υπήρχε άνθρωπος σε αυτό το πλανητικό σύστημα να πει η Ιαπωνία