Έχω καταλάβει ότι πετυχημένα ραντεβού, είναι τα ραντεβού για φαγητό, γιατί όσο βαρετός και να είναι ο άλλος, τουλάχιστον τρως Αντρες vs Γυναίκες, Περί ορέξεως... Αντρες vs Γυναίκες Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Ωραία χέρια έχεις λέω στην άλλη, τι φαντάζεσαι να πιάνουν με ρωτάει, ένα ταψί παστίτσιο και να το βγάζουν από το φούρνο της λέω, άμα το έχεις το σεξουαλικό μέσα σου, φαίνεται παιδιά
Οι πραγματικά ρομαντικοί, δεν περιμένουν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, τρώνε σοκολατάκια όλο το χρόνο
Λέω στη γυναίκα μου, με φλερτάρει μια συνάδελφος τι να κάνω και μου απαντάει, να είσαι απλά ο εαυτός σου και θα κόψει λάσπη μόνη της
Βρέθηκα με κάτι ξαδέρφια μου μετά από χρόνια, ο ένας πήγε στην Ινδία, γνώριζε έναν γκουρού και ανακάλυψε τον εαυτό του, ο άλλος πήγε στο Άγιο Όρος και ανακάλυψε το νόημα της ζωής. Εγώ τους λέω πήγα στην ταβέρνα, παρήγγειλα 2 κιλά παϊδάκια και ανακάλυψα ότι μπορώ να φάω κι άλλα