Αυτός ο ΤΕΡΝΑ τι πολυεργαλείο, ελβετικός σουγιάς, κατασκευαστικά πάσης φύσεως, λιμάνια, ενέργεια, νερό, δημόσια περιουσία να είναι και την βάζει τσέπη στο άψε σβήσε. Τρομερή επενδυτικότητα Greece μαδιάμ, Πως μι το'πες; Greece μαδιάμ Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Δεν πειράζει ρε Μπάιντεν που αποκάλεσες τον Ζελένσκι Πρόεδρο Πούτιν, εδώ ο Ρος στα Φιλαράκια παντρευόταν την Έμιλι αλλά την αποκάλεσε Ρέιτσελ μπροστά σε όλους. Συμβαίνουν αυτά στα λάιβ
Θα πεθάνουμε και δε θα μάθουμε ποιοι αγοράζουν τα μπροστά μπροστά γάλατα και γιαούρτια από τα ψυγεία των σούπερ μάρκετ
Μην αγχώνεστε παιδιά με το πυρηνικό εργοστάσιο, τους πήρε 40 χρόνια να φτιάξουν το μετρό στη Θεσσαλονίκη, λεφτά από μελέτες θέλουν να φάνε, πρώτα θα μπει το free wifi του Σαμαρά, μετά θα γίνει η διαστημική πύλη στην Καλαμάτα και μετά αυτό
Ζήνα μου, τα χρόνια που εσύ σπούδαζες, δεν είχες να φας χάμπουργκερ γιατί στην Ελλάδα τότε υπήρχε μόνο μπομπότα
Ο άλλος θα χρειαστεί λέει, ψυχανάλυση για να μάθει τους λόγους που τον κάνουν να δέρνει γυναίκες και να τις στέλνει στο νοσοκομείο. Γιατί είσαι σκουπίδι κύριε