Ήρθε το μαγιό που είχα παραγγείλει, το φόρεσα και για τον μήνα Μάιο δεν πρέπει να φάω Περί ορέξεως... Περί ορέξεως… Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Οι πραγματικά ρομαντικοί, δεν περιμένουν την γιορτή του Αγίου Βαλεντίνου, τρώνε σοκολατάκια όλο το χρόνο
Βρέθηκα με κάτι ξαδέρφια μου μετά από χρόνια, ο ένας πήγε στην Ινδία, γνώριζε έναν γκουρού και ανακάλυψε τον εαυτό του, ο άλλος πήγε στο Άγιο Όρος και ανακάλυψε το νόημα της ζωής. Εγώ τους λέω πήγα στην ταβέρνα, παρήγγειλα 2 κιλά παϊδάκια και ανακάλυψα ότι μπορώ να φάω κι άλλα
«Περίπου 800 θερμίδες περιέχει ένα πιτόγυρο» λέει. Δεν έχει θερμίδες το πιτόγυρο βρε ιερόσυλοι, 800 γραμμάρια σοφίας είναι