-Πωπω κορμάρα….Πως λέγεται το γυμναστήριο που πας; -Φώτοσοπ @MarMcGyver Αθλοπαιδιές @MarMcGyver: -Πωπω κορμάρα….Πως λέγεται το γυμναστήριο που πας; -Φώτοσοπ Ακολούθησέ μας στο Instagram! Facebook Messenger Twitter/X Viber WhatsApp Telegram Email Pocket Εκτύπωση Αντιγραφή συνδέσμου - OK!
Διαβάζω ότι ο Μίλτος Τεντόγλου θα παραχωρήσει τη θέση του σημαιοφόρου της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι στον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Και αυτό είναι ό,τι πρέπει να γνωρίζει κανείς για το πόσο σπουδαίος άνθρωπος είναι ο Μίλτος
Τον Τεντόγλου τον θαυμάζω ακόμα παραπάνω γιατί δεν άρχισε τις ανοησίες «αφιερώνω το μετάλλιο στις οικογένειες των θυμάτων». Αντίθετα είπε «τίποτα δεν μπορεί να απαλύνει τον πόνο των ανθρώπων για αυτό καλύτερα να μην πούμε τίποτα»
50 ετών, ολοκλήρωσε μαραθώνιο στην Κίνα, καπνίζοντας καθ’όλη τη διάρκεια των 42 χιλιομέτρων. Αμα είναι έτσι, θα το δοκιμάσω με προφιτερόλ