![Ο άλλος έκανε βουτιά 122 μέτρων και κράτησε την αναπνοή του για 4μιση λεπτά και εμένα το καλοκαίρι, τόσο μου παίρνει μέχρι να προχωρήσω και να βρέξω γόνατο Ο άλλος έκανε βουτιά 122 μέτρων και κράτησε την αναπνοή του για 4μιση λεπτά και εμένα το καλοκαίρι, τόσο μου παίρνει μέχρι να προχωρήσω και να βρέξω γόνατο](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/05/201605021744458354.jpg)
Αθλοπαιδιές
![Ο άλλος έκανε βουτιά 122 μέτρων και κράτησε την αναπνοή του για 4μιση λεπτά και εμένα το καλοκαίρι, τόσο μου παίρνει μέχρι να προχωρήσω και να βρέξω γόνατο Ο άλλος έκανε βουτιά 122 μέτρων και κράτησε την αναπνοή του για 4μιση λεπτά και εμένα το καλοκαίρι, τόσο μου παίρνει μέχρι να προχωρήσω και να βρέξω γόνατο](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/05/201605021744458354.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Διαβάζω ότι ο Μίλτος Τεντόγλου θα παραχωρήσει τη θέση του σημαιοφόρου της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι στον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Και αυτό είναι ό,τι πρέπει να γνωρίζει κανείς για το πόσο σπουδαίος άνθρωπος είναι ο Μίλτος
-
Η ήττα σε ένα άθλημα δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να μιλάει εκ μέρους σου ο Κούγιας
-
Ρε Τεντόγλου, πώς παίρνεις μια χώρα από τον βόθρο και την πας στον ουρανό; Να είσαι πάντα καλά
-
Τον Τεντόγλου τον θαυμάζω ακόμα παραπάνω γιατί δεν άρχισε τις ανοησίες «αφιερώνω το μετάλλιο στις οικογένειες των θυμάτων». Αντίθετα είπε «τίποτα δεν μπορεί να απαλύνει τον πόνο των ανθρώπων για αυτό καλύτερα να μην πούμε τίποτα»
-
Ο τελικός ήταν σενάριο σκηνοθεσία Παπακαλιάτη
-
50 ετών, ολοκλήρωσε μαραθώνιο στην Κίνα, καπνίζοντας καθ’όλη τη διάρκεια των 42 χιλιομέτρων. Αμα είναι έτσι, θα το δοκιμάσω με προφιτερόλ