![-Θα ήθελα κάτι να με δροσίζει το καλοκαίρι. -Ορίστε, a/c 9.000 btu 100€ -Ακριβό. -Ανεμιστήρας δαπέδου 20€ -Πιο φθηνό. -Νερόμπομπες σετ 50τεμ 5€ -Θα ήθελα κάτι να με δροσίζει το καλοκαίρι. -Ορίστε, a/c 9.000 btu 100€ -Ακριβό. -Ανεμιστήρας δαπέδου 20€ -Πιο φθηνό. -Νερόμπομπες σετ 50τεμ 5€](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/06/201606091552165936.jpg)
Χίλιοι καλοί χρωστάμε
![-Θα ήθελα κάτι να με δροσίζει το καλοκαίρι. -Ορίστε, a/c 9.000 btu 100€ -Ακριβό. -Ανεμιστήρας δαπέδου 20€ -Πιο φθηνό. -Νερόμπομπες σετ 50τεμ 5€ -Θα ήθελα κάτι να με δροσίζει το καλοκαίρι. -Ορίστε, a/c 9.000 btu 100€ -Ακριβό. -Ανεμιστήρας δαπέδου 20€ -Πιο φθηνό. -Νερόμπομπες σετ 50τεμ 5€](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/06/201606091552165936.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Συγγνώμη, αλλά για να την βγάλω στο κατάστρωμα ενός πλοίου 8-10 ώρες για να πάω σε ένα νησί, πρέπει να με πληρώσετε, όχι να σας πληρώσω
-
45% λένε θα είναι η αύξηση τον Ιούνιο στα πράσινα τιμολόγια ρεύματος και διάβασα ότι ευθύνεται η αφρικανική σκόνη. Σε λίγο θα ευθύνονται και οι εξωγήινοι, γιατί σε ούφο απευθύνονται
-
Η Ελλάδα παίζει να είναι η μόνη χώρα που κατουράει ένα καγκουρό στην Αυστραλία και ανεβαίνει η τιμή της γραβιέρας Νάξου
-
Εχουμε 40 ευρώ για να περάσουμε μέχρι 15 Απριλίου. Οκ, θα ξαπλώσουμε στο κρεβάτι για λίγες μέρες σαν τη Γιόκο Όνο και τον Λένον. Μπορεί να γράψω και κάνα στίχο, δε ξέρω θα δω
-
150 ευρώ μια κρέμα ημέρας. Άστο, θα βγαίνω τη νύχτα έξω
-
Θα μας κρατάνε κάθε μήνα από τον μισθό για περίθαλψη κι όταν τελικά την χρειαστούμε, θα πληρώνουμε δυο χιλιάρικα. Μεγάλη επιτυχία, να τους ξαναπροτιμήσετε