![Η άλλη είναι 41 ετών και κάνει τούμπες επάνω στη δοκό στους Ολυμπιακούς, ενώ θα μπορούσε να είναι δημόσιος υπάλληλος στην Ελλάδα και σε 2-3 χρόνια να έβγαινε στη σύνταξη Η άλλη είναι 41 ετών και κάνει τούμπες επάνω στη δοκό στους Ολυμπιακούς, ενώ θα μπορούσε να είναι δημόσιος υπάλληλος στην Ελλάδα και σε 2-3 χρόνια να έβγαινε στη σύνταξη](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/08/201608071609235841.jpg)
ΑθλοπαιδιέςΠως μι το'πες;
![Η άλλη είναι 41 ετών και κάνει τούμπες επάνω στη δοκό στους Ολυμπιακούς, ενώ θα μπορούσε να είναι δημόσιος υπάλληλος στην Ελλάδα και σε 2-3 χρόνια να έβγαινε στη σύνταξη Η άλλη είναι 41 ετών και κάνει τούμπες επάνω στη δοκό στους Ολυμπιακούς, ενώ θα μπορούσε να είναι δημόσιος υπάλληλος στην Ελλάδα και σε 2-3 χρόνια να έβγαινε στη σύνταξη](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/08/201608071609235841.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Δεν πειράζει ρε Μπάιντεν που αποκάλεσες τον Ζελένσκι Πρόεδρο Πούτιν, εδώ ο Ρος στα Φιλαράκια παντρευόταν την Έμιλι αλλά την αποκάλεσε Ρέιτσελ μπροστά σε όλους. Συμβαίνουν αυτά στα λάιβ
-
Θα πεθάνουμε και δε θα μάθουμε ποιοι αγοράζουν τα μπροστά μπροστά γάλατα και γιαούρτια από τα ψυγεία των σούπερ μάρκετ
-
Διαβάζω ότι ο Μίλτος Τεντόγλου θα παραχωρήσει τη θέση του σημαιοφόρου της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι στον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Και αυτό είναι ό,τι πρέπει να γνωρίζει κανείς για το πόσο σπουδαίος άνθρωπος είναι ο Μίλτος
-
Βατίδου, να αγιάσει η γόβα σου
-
Ζήνα μου, τα χρόνια που εσύ σπούδαζες, δεν είχες να φας χάμπουργκερ γιατί στην Ελλάδα τότε υπήρχε μόνο μπομπότα
-
Ο άλλος θα χρειαστεί λέει, ψυχανάλυση για να μάθει τους λόγους που τον κάνουν να δέρνει γυναίκες και να τις στέλνει στο νοσοκομείο. Γιατί είσαι σκουπίδι κύριε