![Λέω στον άντρα μου,έχω κολλήσει στην Κηφισίας.Φάε, πλύνε τα πιάτα, ξύπνα το μωρό, ξεσκάτωσέ το, τάισέ το και διάλεξε το σχολείο που θα πάει. Λέω στον άντρα μου,έχω κολλήσει στην Κηφισίας.Φάε, πλύνε τα πιάτα, ξύπνα το μωρό, ξεσκάτωσέ το, τάισέ το και διάλεξε το σχολείο που θα πάει.](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/10/201510221709166764.jpg)
Auto moto & γαμώτο
![Λέω στον άντρα μου,έχω κολλήσει στην Κηφισίας.Φάε, πλύνε τα πιάτα, ξύπνα το μωρό, ξεσκάτωσέ το, τάισέ το και διάλεξε το σχολείο που θα πάει. Λέω στον άντρα μου,έχω κολλήσει στην Κηφισίας.Φάε, πλύνε τα πιάτα, ξύπνα το μωρό, ξεσκάτωσέ το, τάισέ το και διάλεξε το σχολείο που θα πάει.](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2015/10/201510221709166764.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Είμαστε σίγουροι ότι όλοι αυτοί που κυκλοφορούν στον δρόμο, έχουν δίπλωμα; Γιατί δεν τους φαίνεται
-
Ψάχνω να παρκάρω. Βλέπω έναν κύριο μέσα στο παρκαρισμένο αμάξι του. «Θα φύγετε;» ρωτάω. «Ναι τώρα» μου απαντάει. Και ανοίγει την πόρτα, βγαίνει και φεύγει.
-
-Είσαι καλός οδηγός με τη μηχανή; -Πάρα πολύ καλός -Οδηγείς προσεκτικά; -Από το πεζοδρόμιο πάντα
-
Συνελήφθη 75χρονος που οδηγούσε ανάποδα από την Βασ. Σοφίας, την Αττική Οδό, μέχρι και την Παλλήνη. Του αφαιρέθηκε το δίπλωμα για 3 χρόνια. Στα 78 του, θα οδηγεί υπέροχα
-
Αν κρίνω από την κίνηση στους δρόμους, όχι μόνο γυρίσατε όλοι, αλλά φέρατε μαζί σας κι άλλους
-
Ευτυχώς στην Ελλάδα που μαθαίνουμε από μικροί αγγλικά και μπορούμε να δώσουμε σαφείς οδηγίες στους τουρίστες. Σταμάτησε ο Βούλγαρος στο φανάρι, κατέβασε ο άλλος το παράθυρο και φώναζε «Orange no stop, αϊντεεεεεεεεε»