![Περπατάς, χτυπάει το κινητό, το κοιτάς και το ξαναβάζεις στην τσέπη. Όλα καλά, αρκεί αυτός που σε παίρνει να μην είναι στο απέναντι πεζοδρόμιο Περπατάς, χτυπάει το κινητό, το κοιτάς και το ξαναβάζεις στην τσέπη. Όλα καλά, αρκεί αυτός που σε παίρνει να μην είναι στο απέναντι πεζοδρόμιο](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/09/201609120035577154.jpg)
Ιντερνέτια, τηλέφωνα, εφημερίδες & συναφή συμπράγκαλα
![Περπατάς, χτυπάει το κινητό, το κοιτάς και το ξαναβάζεις στην τσέπη. Όλα καλά, αρκεί αυτός που σε παίρνει να μην είναι στο απέναντι πεζοδρόμιο Περπατάς, χτυπάει το κινητό, το κοιτάς και το ξαναβάζεις στην τσέπη. Όλα καλά, αρκεί αυτός που σε παίρνει να μην είναι στο απέναντι πεζοδρόμιο](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/09/201609120035577154.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Φόλοου μπακ σας κάναμε, δεν ζητήσαμε να μας κάνετε πεντάδυμα
-
Η χειρότερη μέρα για ραδιόφωνο και τηλεόραση, δήθεν συγκλονισμένοι δημοσιογράφοι με σπασμένη φωνή που ζητούν δικαίωση για τα θύματα, οι ίδιοι δημοσιογράφοι που όλο τον υπόλοιπο χρόνο λιβανίζουν τους υπεύθυνους της δολοφονίας
-
Μόνο στη μπανανία που λέγεται Ελλάδα μπορεί ένας δημοσιογράφος να είναι επίσημα υποψήφιος Ευρωβουλευτής με συγκεκριμένο κόμμα και να μην έχει παραιτηθεί από την τηλεοπτική του εκπομπή για λόγους ασυμβίβαστου. Αλλά οι Ευρωπαίοι ζηλεύουν την δημοκρατία μας για αυτό μας κακολογούν
-
Πρώτα βιολιά τα ελληνικά ΜΜΕ πανευρωπαϊκά
-
Εντελώς απροστάτευτοι οι πελάτες των πανάκριβων εταιρειών κινητής τηλεφωνίας. Εναρμονισμένες πρακτικές, αισχρό σήμα, άθλιες ταχύτητες στο internet και κάκιστη εξυπηρέτηση. Αρμόδιος να επιληφθεί υπάρχει;
-
Και τι είναι 12 ευρώ που ζητάει το φέισμπουκ για να βλέπω πού πάνε οι συγγενείς μου και να τους αποφεύγω; Αξία ανεκτίμητη