![Την πετσετούλα στο γυμναστήριο δεν έχω καταλάβει γιατί την παίρνουμε, αλλά δε λέω τίποτα, μη με πούνε και βλάχα Την πετσετούλα στο γυμναστήριο δεν έχω καταλάβει γιατί την παίρνουμε, αλλά δε λέω τίποτα, μη με πούνε και βλάχα](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/09/201609131535481599.jpg)
Αθλοπαιδιές
![Την πετσετούλα στο γυμναστήριο δεν έχω καταλάβει γιατί την παίρνουμε, αλλά δε λέω τίποτα, μη με πούνε και βλάχα Την πετσετούλα στο γυμναστήριο δεν έχω καταλάβει γιατί την παίρνουμε, αλλά δε λέω τίποτα, μη με πούνε και βλάχα](https://mantoles.net/wp-content/uploads/2016/09/201609131535481599.jpg)
Τελευταίες μαργαρίτες στην κατηγορία
-
Διαβάζω ότι ο Μίλτος Τεντόγλου θα παραχωρήσει τη θέση του σημαιοφόρου της ελληνικής αποστολής στο Παρίσι στον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Και αυτό είναι ό,τι πρέπει να γνωρίζει κανείς για το πόσο σπουδαίος άνθρωπος είναι ο Μίλτος
-
Η ήττα σε ένα άθλημα δεν είναι ντροπή. Ντροπή είναι να μιλάει εκ μέρους σου ο Κούγιας
-
Ρε Τεντόγλου, πώς παίρνεις μια χώρα από τον βόθρο και την πας στον ουρανό; Να είσαι πάντα καλά
-
Τον Τεντόγλου τον θαυμάζω ακόμα παραπάνω γιατί δεν άρχισε τις ανοησίες «αφιερώνω το μετάλλιο στις οικογένειες των θυμάτων». Αντίθετα είπε «τίποτα δεν μπορεί να απαλύνει τον πόνο των ανθρώπων για αυτό καλύτερα να μην πούμε τίποτα»
-
Ο τελικός ήταν σενάριο σκηνοθεσία Παπακαλιάτη
-
50 ετών, ολοκλήρωσε μαραθώνιο στην Κίνα, καπνίζοντας καθ’όλη τη διάρκεια των 42 χιλιομέτρων. Αμα είναι έτσι, θα το δοκιμάσω με προφιτερόλ